Seaside Serenity, Coogee Isyd

  • Wi-Fi
  • Barnsängar
  • Inga husdjur

Lägenheten Seaside Serenity, Coogee Isyd Sydney med 2 sovrum ligger inom 8 km från tågstationen Town Hall och 6 minuter till fots från Goldstein Reserve. Den här lägenheten kan ta emot upp till 4 gäster.

Den här lägenheten erbjuder sitthörna och kök, samt bekvämligheter som luftkonditionering. På boendet finns ett badrum utrustat med hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en separat toalett och en dusch.

Förutom ett komplett kök erbjuder lägenheten Seaside Serenity, Coogee Isyd även matplats.

Lägenheten har ett väldigt bra läge, endast 150 meter från Dunningham Reserve och ett stenkast från Dolphin Point. Centennial Park ligger inom 3 km från boendet. Lägenheten Seaside Serenity, Coogee Isyd erbjuder närhet till Bondi to Coogee Walk, som ligger mindre än 200 meter bort. Busstationen Arden St at Dolphin St är belägen mindre än 5 minuter bort till fots.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Seaside Serenity, Coogee Isyd Sydney
Clovelly Beach Ground Floor Apartment With Garage
Mobilpris

Clovelly Beach Ground Floor Apartment With Garage

10
Exceptionellt 1 recension
567 m från boendet
Beachside Escape 5 Min Stroll To Beach
Mobilpris

Beachside Escape 5 Min Stroll To Beach

640 m från boendet
Coastal Clovelly Retreat - Walk To Beach & Cafes
Mobilpris

Coastal Clovelly Retreat - Walk To Beach & Cafes

9.0
Utmärkt 1 recension
856 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Bondi Junction buss- och tågstation
    3,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Gardiner

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Kortåtkomst
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    LicensnummerPID-STRA-78097
    Vanliga frågor
    • Ligger lägenheten Seaside Serenity, Coogee Isyd nära järnvägsstationen?
      Town Hall tågstation ligger inom 9 km från lägenheten Seaside Serenity, Coogee Isyd.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Bondi Junction buss- och tågstation
    3,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Seaside Serenity, Coogee Isyd Sydney

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng